AUTORSKÉ ČTENÍ SE SÁROU TOPINKOVOU - 10. 3.

9.3.2023

Autorské čtení_Sáry_Topinkové_instaSrdečně vás zveme na autorské čtení Sáry Topinkové, která představí svůj knižní debut „Stačí mávnout křídly".

v pátek 10. března 2023 v 16.30 hod v Městské knihovně Velká Bíteš

Důmyslně napsaný debut o síle přátelství, první lásce, nových začátcích a snaze vymotat se ze začarovaného kruhu minulosti, tím vším je kniha „Stačí mávnout křídly", nominovaná HumbookAwards za rok 2022, a to ve dvou kategoriích – Nejhezčí obálka roku a Nejlepší česká kniha roku.

Přijďte si poslechnout nejen o nejnovějším titulu Sáry Topinkové, ale i o tom, jaké jsou začátky psaní, jaké dobré atributy má kniha mít a jaká cesta vedla k tomu, aby si autorka mohla splnit svůj sen.

Sára je mladá talentovaná autorka a recenzentka, která se psaní věnuje již od šesti let. Svoje schopnosti zúročila mimo jiné při psaní blogu Dívka mezi stranami, kde představuje svůj pohled na současnou literaturu a knižní svět. Můžete se zde inspirovat ze stovek přečtených či recenzovaných knih. Úspěšně spolupracuje s oblíbeným internetovým knihkupectvím Megaknihy a také s vydavatelstvím Fantom, věnující se hororu, sci-fi a fantasy literatuře.

Autorské čtení Sáry Topinkové 002 copy