BŘICHOMLUVEC Z. POLACH VYSTOUPIL S MATÝSKEM A JEHO KAMARÁDY

21.11.2022

Mates0Jako jediný český břichomluvec Zdeněk Polach přijel v rámci svého turné také do Velké Bíteše, a to v neděli 20. listopadu s Matýskem a jeho kamarády.

Zdeněk Polach se proslavil svou účastí v show Česko Slovensko má talent. Celý svůj život zasvětil zábavě publika. Několikrát obeplul celý svět na výletních lodích, kde bavil hosty svou břichomluveckou show.

Vystupuje s několika postavami - loutkami, ale největší celebritou je Matýsek. Jeho představení určené pro děti i u nás v kulturním domě mělo velký úspěch a děti se po celou dobu dobře bavily, smály i spolupracovaly.

Po skončení show si mohly děti zakoupit propagační materiály, např. tričko s Matýskem nebo si nechat podepsat plakát od p. Polacha. Nakonec byla i velká „fronta" dětí čekající na svoji fotografii s Matýskem. Všichni odcházeli spokojeni a v dobré náladě. Představení stálo za to, bylo velmi vtipné a určitě si jej užili i přítomní rodiče.

Škoda jen, že muselo být zrušeno večerní představení pro dospělé pro nezájem bítešských občanů. Bylo by to více „peprnější", ale určitě by to stálo za to. Snad příště ... .

 

Silvie Kotačková, Informační centrum a Klub kultury
 
Z představeníFoto: Dagmar Martakidu