DIVADELNÍ HRA - ÚVĚR - 21. 3. 2023

2.11.2022

UVERInformační centrum a Klub kultury vás zve na divadelní představení

"ÚVĚR" - s Martinem Zounarem a Filipem Blažkem v hlavních rolích,

a to 21. března 2023 od 19 hod v kulturním domě.

Představení se mělo konat již v roce 2022, ovšem bylo z důvodu nemoci zrušeno. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
 
Vstupné: 430 Kč
Vstupenky zakoupíte v Turistickém informačním centru ve Velké Bíteši, Masarykovo nám. 88
Rezervovat vstupenky si můžete online zde: PŘEDPRODEJ

Inteligentní komedie o tom, že o peníze se dá žádat mnoha způsoby. Do finančních záležitostí nikdy nezatahujte ženu, v nejlepším případě skončíte bez střechy nad hlavou.

Ředitel banky Gregorio má skvělý život, lukrativní místo a krásnou ženu. A právě ve chvíli, kdy se cítí možná až příliš pevně v sedle, objeví se nesolventní žadatel o úvěr Antonio. Gregorio mu žádost o úvěr razantně zamítne. Antonio je ale neodbytný a vyhrožuje mu, že když nedostane úvěr, svede mu ženu. Má totiž obrovské svůdcovské schopnosti a nikdy mu žádná neodolala.

Gregorio mu úvěr nedá, ale raději zavolá své manželce, aby si dala na Antonia pozor. Jeho žena se rozčílí, že ji takhle ohrožuje kvůli nějakému směšnému úvěru a nekompromisně ho vyhodí z domu. Gregorio chce svou ženu zpět, ale neví, jak to udělat. Aby svou ženu opět okouzlil, musel by mít nějaké svůdcovské schopnosti, ty ale nikdy neměl. A tak musí chtě nechtě požádat o pomoc zkušeného svůdníka Antonia. Pomůže Antonio svést zoufalému Gregoriovi jeho ženu? Dostane požadovaný úvěr? A kdo nad kým nakonec zvítězí?

Hrají: Martin Zounar, Filip Blažek
Autor: Jordi Galcerán
Režie: Antonín Procházka
Překlad: Ivan Jergl
Kostýmy: Lenka Polášková
Foto: Jaroslv Hauer
Výprava: JT PROMOTION s.r.o.
Délka: 01:20 hod.
Přestávka: Ne
Premiéra: 8. 3. 2022

UVER nový