KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ PROMÍTAL LETOS NA NOVÉM MÍSTĚ

29.7.2022

Kinematograf diváci_2Již tradičně nás v měsíci červenci navštívil Kinematograf bratří Čadíků. Tentokrát to bylo na novém místě, a to na prostranství u kulturního domu ve Velké Bíteši.

Jako první se v neděli 24. 7. promítala komedie „Cesta domů", v pondělí 25. 7. rodinný film „Gump - pes, který naučil lidi žít", v úterý 26. 7. komedie „Prvok, Šampon, Tečka a Karel" a ve středu 27. 7.se bohužel z technických důvodů nepromítala animovaná komedie „Příšerákovi 2“, ale „Příšerákovi 1“. Za tyto problémy se Kinematograf bratří Čadíků návštěvníkům velmi omlouvá.

Na dobrovolném vstupném se v průběhu těchto čtyř dní vybralo 25.944 Kč. Tento finanční obnos bude věnován na charitativní akce ve prospěch „Konta Bariéry“, jež je projektem „Nadace Charta 77“.

Občerstvení zajišťovala restaurace „Naše bítešská“ a Pils-Bar „U Staříka“.       
      
Doufáme, že se nově zvolené místo promítání návštěvníkům líbilo. Nové místo jsme zvolili po stížnostech místních podnikatelů na Masarykově náměstí, kdy je vždy velký problém s parkováním. V případě konání kinematografu bratří Čadíků v příštím roce bude stejné místo, a to u kulturního domu. 
 
Upozorňujeme občany i místní podnikatele, že lunapark v rámci Bítešské pouti a Tradičních bítešských hodů na Masarykově náměstí zůstane a velmi prosíme o shovívavost. 
 
Silvie Kotačková, Informační centrum a Klub kultury Velké Bíteše