JAK SE DĚLÁ ŠOUBYZNYS - 5. 5. 2022

24.1.2022

Jablonsky upoutavkaTuristické informační centrum a Klub kultury vás zvou na zábavnou show Petra Jablonského a Nikoly Votrubové 

ve čtvrtek 5. května 2022 v 18:00 v Kulturním domě ve Velké Bíteši

Vstupné: 250 Kč

Předprodej vstupenek v Informačním centru na Masarykově nám. 88, nebo online.

Upozornění: platba je možná pouze v hotovosti!

 Zcela nová zábavná show plná převleků, písní, dialogů a scének „JAK SE DĚLÁ ŠOUBYZNYS" PETRA JABLONSKÉHO A NIKOLY VOTRUBOVÉ.

Pořad představují sami účinkující v tomto videu: "V Dobrém ránu České televize vystoupil Petr Jablonský s Nikol Votrubovou s novým zábavným pořadem "Jak se dělá šoubyznys"

 Nejlepší český imitátor, bavič a herec Petr Jablonský vás zve na zbrusu novou zábavnou show, ve které se objeví celá plejáda známých osobností a celebrit. Parťačkou a kolegyní mu bude půvabná začínající zpěvačka Nikola Votrubová, která po úspěšném umístění mezi nejzářivějšími pěveckými talenty v Superstar 2021 vstupuje do šoubyznysu.

Kdo jiný by Nikolu lépe provedl světem záře reflektorů, než právě zkušený Jablonský, v jehož repertoáru se nachází tolik hvězd a legend pěvecké i herecké scény.

Celebrity v Petrově podání hravě poradí křehké a nezkušené zpěvačce, která byla hozena do vod zábavního průmyslu, jak využít svých předností a bránit se nástrahám popularity, čeho se vyvarovat, na koho či na co si dát pozor a jak zazářit v různých profesních disciplínách.

Petr Jablonský s Nikolou Votrubovou vás zavedou do zákulisí světa šoubyznysu a dají nahlédnout i do soukromí našich VIP osobností.

 

Jablonsky 2022 plakat A3FINAL