FOTOSOUTĚŽ „NA BÍTEŠSKU TO ŽIJE“ ZNÁ SVÉ VÍTĚZE

21.9.2020

Mladá 1Informační centrum a Klub kultury uspořádalo v termínu od 1. února do 20. srpna 2020 fotografickou soutěž s názvem „NA BÍTEŠSKU TO ŽIJE". Každý účastník zaslal maximálně 3 ks fotografií a soutěže se zúčastnilo celkem 14 osob. Odborná porota ve složení Tomáše Škody, Otty Hasoně, Otty Valeše a Věry Němcové vyhodnotila koncem měsíce srpna nejlepší fotografie a vyhodnocení soutěže proběhlo v sobotu 5. září na akci Gulášfestu u kulturního domu ve Velké Bíteši.

Na prvním místě se umístil Zbyněk Gracl. Osobně se vyhodnocení soutěže nemohl účastnit. O svou výhru ale nepřišel a LED televizor mu byl předán v Informačním centru. Na druhém místě se umístila Hana Mladá, která obdržela „chytré" hodinky a třetí místo za svoji fotografii získal Jan Hotárek, kterému byla předána sada nářadí.
U poroty si své „plus" získala také fotografie Kristýny Kolářové, která sice nesplňovala zadání, ale za „uměleckou hodnotu" získala cenu poroty a obdržela malou pozornost.
Za účast ve fotosoutěži všem zúčastněným velmi děkujeme. Již nyní chystáme novou fotosoutěž, která bude nazvána „Příroda je život".

Silvie Kotačková, Informační centrum a Klub kultury

1. místo Zbyněk Gracl