Jak se vede bítešským hokejistům?

9.1.2013

121113Po minulé porážce Áčko hrálo s týmem Plumlova. Naši hráči měli optickou převahu během zápasu. Přesto hosté drželi s našim týmem krok, až do poslední části hry.

Hosté především díky dobře sehraným přesilovkám se dostávali do šancí, ale víc jak dvě branky jistému Chadimovi nevsítili. A když domácí se dostali do trháku v poslední části hry o dalších bodech pro Bíteš nebylo pochyb. Velká Bíteš tři kola před koncem drží 3. místo v soutěži.

HC VELKÁ BÍTEŠ "A" - HC GREWIS PLUMLOV 5 : 2 (1:1, 2:1, 2:0)

Hokejovou přestřelku mohli vidět fanoušci našeho rezervního mužstva v neděli ve Velké Meziříčí proti Křižanovu. Do druhé třetiny "Béčko" pokaždé vedlo, ale Křižanov vždy se dokázal na svého soupeře dotáhnout. Po dvouch třetinách 4:4. V Posledním dějstvím se chyby nakupily na bítešské straně a Křižanov káždé nabídnuté šance dokázal využít. Necelých 9 minut před koncem zápasu to bylo 7:4 pro domácí. Hosté si vzali oddechový čas a po tomto Time outu nastoupil úplně jiný tým. Dobrým pohybem a hlavně využití brankových příležitosti srovnal a dokonce mohl pomýšlet na výhru. Křižanov v normální hrací době branku už neinkasoval. Prolomení proher po samostatných nájezdech skončilo, když Dačev v páté serii blafákem proměnil a Škoda zlikvidoval následný nájezd domácího hráče. Utrápené vítězství za dva body, ale náš tým může být za ně rád.

HC SOKOL KŘIŽANOV - HC VELKÁ BÍTEŠ "B" 7:8 po samostatných nájezdech (2:2)(2:2)(3:3) (1:2)

Mládež volno

Příští kola:

A -tým

HC UHERSKÝ BROD - HC VELKÁ BÍTEŠ "A" dne 14.2. 2013 v 18:00 na Zimním stadioně v Uherském Brodě

HC VELKÁ BÍTEŠ "A" - HC BROUMOV BÝLNICE dne 16.2.2013 v 17:00 na Zimním stadioně ve Velké Bíteši

B-tým

HC VELKÁ BÍTEŠ "B" - HC VEVERSKÁ BITÝŠKA dne 17.2.2013 v 16:30 na Zimním stadioně ve Velké Bíteši