MINULÝ TÝDEN BYL PRO BÍTEŠSKÉ HOKEJISTY VELMI ÚSPĚŠNÝM

11.12.2015

hokej 112. 12. 2015 HK Kroměříž - HC Sp. Velká Bíteš 2:4

Ve středu 2. prosince odjíždíme na první vložené utkání na všední den do Kroměříže, která v letošní sezóně má velmi kvalitní mužstvo. To jsme viděli při prvním zápase u nás, kdy se nám podařilo gólem do prázdné branky vyhrát 5:3. Situace se opakuje i na jejich, jak sami říkají,“ svatostánku“, kde jsou většinou stoprocentně úspěšní. Vítězíme 4:2 a také brankou do prázdné klece, když čtyři minuty před koncem odvolávají brankáře. Prohru na svém zimním stadionu zdůvodňují domácí na svých stránkách tím, že na Hanou přijel vedoucí tým soutěže, letos zcela mimořádný Spartak Velká Bíteš, který má nespornou kvalitu.“ Sveřepě, chytře, dobře hraje Bíteš.“ Takové uznání od soupeře potěší.

Branky 11:57 Touška Jakub (Vojáček)
             33:46 Touška Jakub (Novák)
             42:14 Pospíšil Pavel(Jochman,Trnka)
             56:34 Grmela

5. 12. 2015 HC Sp. Velká Bíteš – SK Minerva Boskovice 5 : 3

K následujícímu utkání přijíždí v sobotu 5. 12. do Bíteše SK Minerva Boskovice. Mužstvo, které se netají ambicemi postupu do druhé ligy. Mužstvo, kterému máme vracet porážku 1:0 z prvního utkání na jejich ledě, kde jsme však herně byli lepší. Nastupují první dvě mužstva tabulky a podle toho se také zápas probíhá – herní kvalita, nasazení, brankové šance na obou stranách. Zvláště náš druhý útok bratrů (Touškové a Petrčka) je k neudržení a Jakub Touška po dvou brankách v minulém utkání v tomto dosahuje hetrik. Jeden gól hezčí než druhý. V čtyřicáté deváté minutě vedeme 5:1, ale závěr utkání se zdramatizuje. Hosté korigují na 5:2 a následně jsou naši tři hráči vyloučení na dvě minuty a hrajeme dlouhé oslabení ve třech. Boskovicím se podaří vstřelit pouze jednu branku a zápas končí naším vítězstvím 5:3. Za předvedený výkon trenéři hráčům poděkovali. Mužstvu citelně chybí zranění hráči Babic a Mirek Pospíšil.

Branky   5:47 Žalud   (Grmela,Novák)
             24:19 Štěpánek (Buďa,Šidák)
             34:55 Touška J (Touška M.,Štěpánek)
             44:27 Touška J (Petrčka)
             48:52 Touška J (Petrčka,Touška M.)

13.12.2015 mužstvo odjíždí na zápas do Břeclavi a 19.12.2015 hrajeme doma s Uherským Hradištěm. Zápas začíná v 19:00 hodin.

Přijďte fandit a nabudit si předvánoční náladu.