DRUHÉ SEMIFINÁLOVÉ UTKÁNÍ KRAJSKÉ LIGY MUŽŮ JIŽNÍ MORAVY

13056 kopieHC Blansko – HC SPARTAK Velká Bíteš 4 : 7 (0:1) (3:1) (1:5)

42:36 Petrčka (Touška jakub,Buďa)
47:69 Mička (Grmela,Trnka)
52:00 Grmela (Mička,Rosendorf)
52:18 Petrčka (Hrůza,Touška Jakub)
58:27 Grmela (Mička) Za domácí: 21:09 Skácel(Sedláček), 30:09 Skácel(Berka), 36:58 Bažant(Berka), 49:41 Bažant.

Průběh utkání : Začátek první třetiny byl v režii hostujícího mužstva, které předvádělo pěknou kombinační hru, která byla korunována ve 13. minutě vedoucí brankou. Ve druhé polovině první třetiny a na začátku druhé vzal utkání „do svých rukou" hlavní rozhodčí. Od 9. do 27. minuty dal hostům 8 dvouminutových trestů (2x oslabení 5:3). Některá vyloučení byla „hodně problematická". Domácí vyrovnali a šli 2x do vedení. Ve třetí třetině hosté srovnali skóre a v 53. minutě zápasu (kdy vstřelili dvě branky) šli do dvoubrankového vedení, které ještě v 59 minutě navýšili gólem do prázdné branky.

Mužstvo Velké Bíteše si tímto vítězstvím zajistilo účast ve finále soutěže (a to již druhým rokem po sobě), kde se střetne na 3 vítězná utkání s odvěkým rivalem z Velkého Meziříčí.

První zápas se hraje ve středu 12. března ve Velkém Meziříčí. Druhý v sobotu 15. března ve Velké Bíteši a třetí v úterý 18. března opět ve Velkém Meziříčí.

Případná další utkání:  pátek21. března ve Velké Bíteši, neděle23. března ve Velkém Meziříčí