1. SEMIFINÁLOVÉ UTKÁNÍ HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ - HC BLANSKO 5:4

5.3.2014

13056 kopieVyrovnané utkání, v jehož začátku měli převahu rozehranější hráči Blanska. První třetina skončila bez branek.Ve druhé domácí na vedoucí branku hostů odpověděli během jedné minuty. Poté šli do vedení domácí,kteří ještě neproměnili několik vyložených šancí. Následně došlo k několika sporným výrokům rozhodčích, kteří od prvé třetiny pískali ve dvojici(jeden čárový rozhodčí byl s vykloubeným ramenem převezen na ošetření do nemocnice) a poslali domácí mužstvo do dvojnásobného oslabení. Hosté vyrovnali a na začátku 3. třetiny šli do vedení. Když v 51.minutě přidali další branku to s domácím mužstvem, které dále nedokázalo proměňovat brankové šance, nevypadalo moc dobře. Když však ve stejné minutě snížil hráč Čikl na rozdíl jednoho gólu a v 56. minutě Touška Marek vyrovnal, šlo utkání do prodloužení, ve kterém v 64. minutě hráč Čikl svoji druhou brankou v zápase, rozhodl o vítězsví domácího mužstva.

Branky a nahrávky: 29:16 Mička(Čikl,Rosendorf), 32:43 Babic(Šidák), 50:52 Čikl(Rosendorf,Buďa), 55:46 Touška Marek(Babic),
                                   63:03 Čikl

28:81 Bažant(Berka), 38:02 Jakubec(Sedláček), 40:63 Berka(Sedláček), 50:42 Jakubec(Kazda)

Odvetné utkání se hraje v pátek 7.3.2014 v 18 hodin v Blansku a popřípadě třetí zápas v neděli 9.3.2014 v 17 hodin ve Velké Bíteši.