Po hodech bývá……..

logo-spartakus-webSobota 21. prosince 2019

HC Lvi Břeclav – HC Spartak Velká Bíteš 7 : 4

Jak v minulém utkání jsme podali výborný výkon, tak tentokrát tomu bylo naopak. Hned od začátku zápasu jsme sice měli pár nevyužitých šancí, ale celkově bylo utkání z naší strany bez nasazení a s mnoha individuálními chybami. Po dvou z nich jsme dostali dvě branky. A když po trestném střílení za faul v šedesáté minutě dostáváme další gól, tak první třetina končí 3:0.

Ve druhé třetině došlo k redukci v sestavě a následně Trnkou snižujeme na 3:1. Další příležitosti, včetně přesilovek, trestuhodně zahazujeme a po další hrubce domácí zvyšují skóre. Do třetí třetiny se Michálek, Grman, Pospíšil a Kratochvíl opět vrací do sestavy a po šesté brance střídá Štourač Alexu, který tentokrát také nemá svůj den. Třetina nakonec končí 3:3, ale celý zápas je ztracen. Hráči jakoby se viděli na předvánočních oslavách a utkání podle toho vypadalo. Sice nám chyběli Bustin, Biolek, Vojáček, Novák Jakub, Groma a Touška Marek, ale to neomlouvá. V novém roce a to čtvrtého ledna hrajeme doma s Uherským Hradištěm a když se nezmění přístup a nasazení hráčů do zápasů druhé části, tak může být účast v play off v tomto ročníku poprvé po všech dosavadních sezónách ohrožena.

Sestava: Alexa (Štourač), Rosendorf – Novák Jiří, Šidák Adam – Dittrich, Trnka – Grman,
Petrčka – Šidák Matěj – Grmela, Štěpánek – Florek – Touška Jakub,
Kratochvíl – Pospíšil – Bednář, Michálek

Branky: 29:25 Trnka (Dittrich), 46:48 Kratochvíl, 53:29 Rosendorf, 59:14 Bednář (Michálek)

Ostatní zápasy:
Rosice – Brumov Bylnice 2 : 4                         Uherské Hradiště – Blansko 4 :6
Uherský Brod – Velké Meziříčí 3 : 6                Boskovice – Uničov 11 : 3
Hodonín – Březina 8 : 4                                   Uherský Ostroh – Kroměříž 4 : 5 (SN)