Vítězství v Blansku

logo-spartakus-web copy_copySobota 26. října 2019

Dynamiters Blansko HK – HC Spartak Velká Bíteš 1 : 3

Hodnocení trenéra p. Pirochty:

Mimo Grmelu a Štourače (pracovní důvody) jsme nastoupili v kompletní sestavě. V první třetině jsme neproměnili několik brankových příležitostí a třetina skončila 0 : 0. Ve druhé třetině se zásluhou Florka dostáváme do vedení. Místo abychom převzali iniciativu my, tak to byli domácí. Několikrát nás zachránil velmi dobře chytající Alexa.

V oslabení jsme obdrželi branku na 1 : 1 a druhá třetina tak skončila. Do třetí třetiny jsem provedl několik změn v sestavě. Začali jsme hrát na tři útoky. Hra se zlepšila a předváděli jsme velmi pěkné akce, což jsme vyjádřili brankami. Rozhodčí nám moc nepřál a několikrát nás poškodil. Regulérní branku nám napřed uznal a potom odvolal. Celkově to byla zasloužená výhra.

Branky hostů: 24:17 Florek (Rosendorf, Novák Jiří), 57:10 Biolek (Novák Jiří, Petrčka),
57:51 Bustin (Petrčka)

Sestava: Alexa (Antonín)