Poslední kolo základní části rozhodne, kdo bude hrát play off

13056Sobota 16. února 2019

HC Spartak Velká Bíteš – HHK Velké Meziříčí 2 : 3

Slovo má trenér Zdeněk Pirochta.

Bylo škoda, že v první minutě utkání neproměnil samostatný nájezd Grmela. Mohli jsme jít do vedení. Hned o minutu později jsme obdrželi branku a za další minutu v oslabení další branku.  Prohrávali jsme 0 : 2, ale nesložili jsme se. Ve 14 minutě dává kontaktní branku Grmela krásnou střelou.

V první třetině jsme neproměnili několik příležitostí, ale hosté byli v začátku utkání lepší.
Ve druhé třetině máme tlak, ale nemůžeme dát branku. Brankář hostí Juda chytá velmi dobře.
Velmi dobře chytá i náš brankář Alexa a několikrát nás podržel. Po druhé třetině je stav 1 : 3.
Do třetí třetiny jdeme s odhodláním utkání otočit. Florek snižuje na 2 : 3 a začínáme mít herní převahu. Bohužel neproměňujeme několik vyložených šancí. V závěru utkání hrajeme bez brankáře, ale zápas prohráváme 2 : 3.
Utkání bylo velmi kvalitní. Obě mužstva předvedla velmi dobré výkony. Divákům se hra musela líbit, bohužel pro nás bez bodů.

Příští neděli zajíždíme k poslednímu utkání základní části do Uherského Ostrohu.

Branky: 13:35 Grmela, 52:11 Florek

Sestava: Alexa ( Stráník) , Rosendorf – Novák Jiří,