ÚSPĚŠNÝ HOKEJOVÝ VÍKEND

13056Pátek 18. ledna 2019

HC Uničov - HC SP. Velká Bíteš 4 : 5 PP

K zápasu nastupujeme bez Grmely, bratry Toušky, Petrčky, Bustina, Vaverky, Bednáře v brance s Bartoškou a od začátku máme značnou převahu vyjádřenou jen jednou brankou. Domácí, kteří ještě do konce třetiny vyrovnávají a v jejichž brance nastupuje po operaci kolene zkušený Sedlář, který má hlavní podíl na tom, že Ještě 18 vteřin před koncem domácí vedou 4 : 3. My však v tento čas při dvojnásobné přesilovce a odvolaném brankáři vyrovnáváme a v následném prodloužení za 35 vteřin zápas rozhodujeme a domů odvážíme dva body.

Sestava: Bartošek (AIexa), Grman - Rosendorf, Šidák A. - Novák Jiří, Trnka
Štěpánek - Šidák M. - Račický, Florek - Lang - Michálek, Biolek - Bednář

Branky: 8:28 Michálek (Šidák M.), 25:17 Šidák A. (Lang), 36:44 Račický (Florek), 59:42 Novák Jiří
(Šidák A.), 60:35 Račický (Rosendorf, Novák)

Neděle 20. ledna 2019

HC SP. Velká Bíteš - SKMB Boskovice 7 : 4

Hosté přijeli jako favorité, ale my máme po většinu utkání převahu vyjádřenou v prvních dvou třetinách pouze dvěma brankami. Soupeř Jde ve třetí třetině do vedení, ale my během dvou minut mezi 52. - 54. minutou utkání rozhodujeme, když střílíme tři branky. Hosté ještě snižují, ale náš gól do prázdné utkání končí. V brance odvádí spolehlivý výkon Alexa, tři branky dává Grmela, dvě Račický a tak dochází k překvapivému výsledku. Celé mužstvo si zaslouží pochvalu.

Příští utkání hrajeme doma 2. 2. 2019 v 17 hodin s mužstvem Kroměříže.

Sestava: Alexa (Bartošek), Grman - Rosendorf, Šidák A. - Novák Jiří, Trnka
Štěpánek - Šidák M. - Grmela, Račický - Lang - Frolek, Petrčka - Touška M. - Bustin,
Michálek - Biolek - Bednář

Branky: 26:36 Bustin (Petrčka), 36:02 Grmela (Štěpánek, Trnka), 48:45 Grmela (Grman, Rosendorf), 52:00 Račický (Touška M. Trnka), 53:24 Grmela (Novák Jiří, Šidák M.) 54:09 Račický (Lang), 58:30 Gman (Bustin)