Hokej

Stále bez bodu

logo-spartakus-webSobota 3. října 2020

HC Spartak Velká Bíteš – Moravskobudějovický HOKEJ 3 : 6

 Hostující mužstvo mělo velké problémy před letošní sezónou. Druhou ligu muselo vrátit do Znojma, přihlásili se do krajské ligy a následně jednatel Vybíral ukončil činnost svou i oddílu. Byl založen nový oddíl s novým názvem a účast v krajské lize zůstala. Podařilo se jim složit kvalitní mužstvo, kde prim hrají bývalí znojemští hráči, kteří poznávali hokej i v zahraničí.

První tři kola

logo-spartakus-webÚterý 29. září 2020

Ročník 2020/2021 Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína má odehrané 3. kolo. V soutěži je 12 mužstev (letos bez Uničova a Březiny). Nováčkem je oddíl Moravských Budějovic, který nahradil postoupivší Velké Meziříčí.

Letošní model soutěže vynechal vložená čtvrteční kola a hraje se pouze ve státní svátky 28. září, 28. října a 17. listopadu. Základní část soutěže končí 7. února 2021.

V posledním domácím zápase sezóny 2019 – 2020 vítězíme

logo-spartakus-webSobota 15. února 2020

HC Spartak Velká Bíteš – HOKEJ Uherský Ostroh 5 : 4

Problémy letošní sezóny pokračují. Utkání se pro nemoc nebo zranění nemohlo zúčastnit 11 hráčů. Když nakonec přijel předem omluvený Pospíšil, tak zápas mohl být zahájen (10 hráčů v poli + 1 brankář). Hosté přijeli s kompletními třemi pětkami a také šli v zápase do vedení a pro nás to nevypadalo dobře. Ale Alexa opět „úřadoval" a my jsme se dostali do hry a u našich hráčů se začala projevovat větší hokejová vyzrálost.

Po dobrém výkonu jsme nakonec prohráli

logo-spartakus-webSobota 8. února 2020

HK KROMĚŘÍŽ – HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ 6 :3

Nastoupili jsme bez nemocných hráčů Rosendorfa, Štěpánka, zraněného Trnky a pracovně zaneprázdněného Alexy. Dále chyběl Touška Jakub a Grmela.

Zase jedno pěkné utkání

logo-spartakus-webSobota 1. února 2020

HC Brumov-Bylnice – HC Spartak Velká Bíteš 7 : 4

Soupeř, který je těsně nad chvostem průběžné tabulky, přijel k utkání se sedmi juniory z jedenáctičlenného kádru. Domácích, jenž nastoupili již s uzdraveným trenérem bylo jen o jednoho hráče víc. Hosté byli bruslařsky výborní, my jsme je však převyšovali herně.

Hra bez brankáře nevyšla

logo-spartakus-webNeděle 26. ledna 2020

HC Uničov – HC Spartak Velká Bíteš 5 : 3

Ještě v pátek večer jsme nevěděli zda se v neděli dáme početně dohromady. Nemoci, hory a univerzitní hokej okleštily sestavu. Na konec Biolek s Grmanem místo do Plzně s MU jeli s námi, Novák Kuba se domluvil v práci a Rosendorf dojel z „hor". Tak na marodce zůstali vedle trenéra Pirochty Dittrich s Florkem, na horách Toušci s Trnkou, do Plzně jel Bustin a k utkání jsme nastoupili ve větším počtu než domácí, kteří v letošním roce ještě nevyhráli.