Hokej

Okresní derby - propadák

logo-spartakus-webStředa 15. ledna 2020

HHK Velké Meziříčí – HC Spartak Velká Bíteš 7 : 0

K okresnímu derby s prvním mužstvem průběžné tabulky a s kandidátem postupu do druhé ligy jsme odjížděli ochuzeni o pět hráčů základní sestavy, kterým pracovní povinnosti neumožnily se tohoto utkání, hraného v pracovní den, zúčastnit (Grmela, Štěpánek, Florek, Bustin, Alexa). Zápas byl do své poloviny vcelku vyrovnaný. První třetinu prohráváme 1:0, ale chybí nám trochu štěstí při proměňování šancí. Brankáři na obou stranách chytají výborně.

Konečně kvalitní výkon

logo-spartakus-webSobota 11. ledna 2020

HC Spartak Velká Bíteš – Dynamiters Blansko HK 8 : 2

Jestli to bylo lepší rozcvičkou nebo sebekritikou za minulé výkony tak tentokrát byl výkon našeho mužstva od začátku zápasu někde jinde. Také soupeř začal utkání ve velkém nasazení a útoky se střídaly na obou stranách.

Do roku 2020 vstupujeme špatnou nohou

logo-spartakus-webSobota 4. ledna 2020

HC Spartak Velká Bíteš – HC Uherské Hradiště 2 : 3

Vstup do nového roku nám nevyšel. Soupeř z Hradiště patří mezi mužstva, které jsou v tabulce za námi, ale tentokrát však byl nad naše síly. Bylo na něm vidět, že během svátků trénoval a také před zápasem se důkladně nabudil kvalitním rozcvičením. Na rozdíl od nás.

Po hodech bývá……..

logo-spartakus-webSobota 21. prosince 2019

HC Lvi Břeclav – HC Spartak Velká Bíteš 7 : 4

Jak v minulém utkání jsme podali výborný výkon, tak tentokrát tomu bylo naopak. Hned od začátku zápasu jsme sice měli pár nevyužitých šancí, ale celkově bylo utkání z naší strany bez nasazení a s mnoha individuálními chybami. Po dvou z nich jsme dostali dvě branky. A když po trestném střílení za faul v šedesáté minutě dostáváme další gól, tak první třetina končí 3:0.

Jako na houpačce

logo-spartakus-webV TOMTO TÝDNU BYLY SEHRÁNY DVA MISTROVSKÉ ZÁPASY.
V HODONÍNĚ PROPADÁK, DOMA PARÁDA.

Čtvrtek 12. prosince 2019

SHKM Hodonín – HC Spartak Velká Bíteš 9 : 3

Venkovní zápasy v pracovní dny jsou vždy problémem. Tak tomu bylo i tentokrát.

Soutěž o cenu Fair play

logo-spartakus-webSobota 7. prosince 2019

HC Spartak Velká Bíteš – SKMB Boskovice 2 : 4

Jako ve většině letošních utkáních máme problémy se sestavou, tak je tomu i v tomto zápase s kvalitním soupeřem z Boskovic. K dispozici máme sice pět obránců a tři útoky, ale chybí Vojáček, Groma do obrany a Bustin, Pospíšil, Biolek, Bednář do útoku. V mužstvu hostů je několik hráčů, kteří dobře znají bítešský led z dřívějších působení – Strýček, Bednář, Pelikán a Benýšek (ten je u všech gólů hostů.)

Toto derby je jednoznačně v naší režii

logo-spartakus-webSobota 30. listopadu 2019

HC Spartak Velká Bíteš – HC Štika Rosice 6 : 2

Mužstvo Rosic v tomto ročníku má velmi kvalitní kádr a dosáhlo několika překvapivých výsledků. V tabulce mají šestnáct bodů a byli bod za námi. V tomto zápase se chtěli také rehabilitovat za prohru v minulém kole doma s Uherským Hradištěm. Toto derby není jenom v sousedství měst, ale i mezi hráči, kteří se dobře znají z dřívějších působení a někteří spolu hrají za Masarykovu universitu a dva jejich trenéři (Balabán a Rech) u nás působili.