Hokej

"Mizérie" pokračuje

logo-spartakus-web copySobota 12. října 2019

HC Spartak Velká Bíteš – HC Lvi Břeclav 2 : 6

Ve všech třech minulých utkáních jsme podali dobré výkony a na body jsme nedosáhli hlavně neproměňováním šancí. Tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili.

Když neproměníš vyložené šance tak nevyhraješ

thumb logo-spartakus-webSobota 5. října 2019

HC Spartak Uherský Brod – HC Spartak Velká Bíteš 5 : 2

00:29 a prohráváme. Po špatné přihrávce Grmely na Jiřího Nováka v útočné třetině ujíždí domácí hráč Kadlic (junior) přes celé kluziště a zavěšuje. V osmé minutě při našem zmatku při střídání dostáváme druhý gól a na začátku patnácté už je to 0 : 3. Zápas je však vyrovnaný. Naše šance likviduje domácí zkušený brankář Málek.

Rozhodčí Coufal nás připravil o vyhraný zápas

logo-spartakus-webSobota 28. září 2019

HC Spartak Velká Bíteš – SHKM Hodonín 4 : 5 pp

Zápas s loňským finalistou, jsme začali dobře. Ve čtvrté minutě se ujímáme vedení Biolkem, který s Florkem a Bednářem hrají první utkání v této sezoně. V šesté zvyšuje Grmela a v deváté tentýž hráč opět dosahuje rozdílu dvou branek, když soupeř v osmé snížil. Do konce první třetiny si vytváříme několik vyložených šancí, ale jak samostatný nájezd Bednář neproměňuje, tak „vyšperkované" kombinace končí neúspěchem.

Začal nový ročník 2019/2020 Krajské ligy mužů jižní Moravy a Zlína v ledním hokeji

logo-spartakus-webSobota 21. září 2019

SKMB Boskovice – HC Sp. Velká Bíteš 5 : 1

Nový ročník krajské ligy začínáme ve značně okleštěné sestavě. Z loňského kádru odešli Račický (Březina), Lang (Turecko), Bustin, Vaverka (Rosice), Michálek (?). Do přípravy se ještě nezapojili bratři Touškové. Pro první mistrovské utkání nebyli k dispozici Bednář, Biolek, Florek, Vojáček.

Hokejová sezóna 2018/2019 pro „áčko“ Bíteše skončila

13056Pátek 1. března 2019

HC Spartak Velká Bíteš – HHK Velké Meziříčí 0 : 5

Ve druhém čtvrtfinálovém utkání na domácí půdě vycházíme střelecky naprázdno a po obdržených pěti gólech pro nás letošní sezóna končí.

První čtvrtfinálové utkání je kopií zápasů ze základní části

13056Středa 27. února 2019

HHK Velké Meziříčí – HC Spartak Velká Bíteš 3 : 1

Oboustranně velmi kvalitní utkání. My však opět první dvě třetiny máme převahu, ale ta smůla při zakončování. Takže po dvou třetinách je stav dva jedna.

PLAY OFF BUDEME HRÁT S HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ

13056Neděle 24. února 2019

Uherský Ostroh – Velká Bíteš 9 : 2

Utkání se nám nepovedlo. Domácí šli za vítězstvím s větším nasazením. Po celé utkání byli lepším mužstvem.