Hokej

V posledním domácím zápase sezóny 2019 – 2020 vítězíme

logo-spartakus-webSobota 15. února 2020

HC Spartak Velká Bíteš – HOKEJ Uherský Ostroh 5 : 4

Problémy letošní sezóny pokračují. Utkání se pro nemoc nebo zranění nemohlo zúčastnit 11 hráčů. Když nakonec přijel předem omluvený Pospíšil, tak zápas mohl být zahájen (10 hráčů v poli + 1 brankář). Hosté přijeli s kompletními třemi pětkami a také šli v zápase do vedení a pro nás to nevypadalo dobře. Ale Alexa opět „úřadoval" a my jsme se dostali do hry a u našich hráčů se začala projevovat větší hokejová vyzrálost.

Po dobrém výkonu jsme nakonec prohráli

logo-spartakus-webSobota 8. února 2020

HK KROMĚŘÍŽ – HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ 6 :3

Nastoupili jsme bez nemocných hráčů Rosendorfa, Štěpánka, zraněného Trnky a pracovně zaneprázdněného Alexy. Dále chyběl Touška Jakub a Grmela.

Zase jedno pěkné utkání

logo-spartakus-webSobota 1. února 2020

HC Brumov-Bylnice – HC Spartak Velká Bíteš 7 : 4

Soupeř, který je těsně nad chvostem průběžné tabulky, přijel k utkání se sedmi juniory z jedenáctičlenného kádru. Domácích, jenž nastoupili již s uzdraveným trenérem bylo jen o jednoho hráče víc. Hosté byli bruslařsky výborní, my jsme je však převyšovali herně.

Hra bez brankáře nevyšla

logo-spartakus-webNeděle 26. ledna 2020

HC Uničov – HC Spartak Velká Bíteš 5 : 3

Ještě v pátek večer jsme nevěděli zda se v neděli dáme početně dohromady. Nemoci, hory a univerzitní hokej okleštily sestavu. Na konec Biolek s Grmanem místo do Plzně s MU jeli s námi, Novák Kuba se domluvil v práci a Rosendorf dojel z „hor". Tak na marodce zůstali vedle trenéra Pirochty Dittrich s Florkem, na horách Toušci s Trnkou, do Plzně jel Bustin a k utkání jsme nastoupili ve větším počtu než domácí, kteří v letošním roce ještě nevyhráli.

Vítězství se nerodilo snadno

thumb logo-spartakus-webSobota 18. ledna 2020

HC Spartak Velká Bíteš – HC Březina 5 : 0

Hosté nás překvapili v první třetině rychlou hrou a velmi dobrým bruslením. Naše mužstvo se nemohlo dostat do hry. Až branka Toušky nás probudila.

Okresní derby - propadák

logo-spartakus-webStředa 15. ledna 2020

HHK Velké Meziříčí – HC Spartak Velká Bíteš 7 : 0

K okresnímu derby s prvním mužstvem průběžné tabulky a s kandidátem postupu do druhé ligy jsme odjížděli ochuzeni o pět hráčů základní sestavy, kterým pracovní povinnosti neumožnily se tohoto utkání, hraného v pracovní den, zúčastnit (Grmela, Štěpánek, Florek, Bustin, Alexa). Zápas byl do své poloviny vcelku vyrovnaný. První třetinu prohráváme 1:0, ale chybí nám trochu štěstí při proměňování šancí. Brankáři na obou stranách chytají výborně.

Konečně kvalitní výkon

logo-spartakus-webSobota 11. ledna 2020

HC Spartak Velká Bíteš – Dynamiters Blansko HK 8 : 2

Jestli to bylo lepší rozcvičkou nebo sebekritikou za minulé výkony tak tentokrát byl výkon našeho mužstva od začátku zápasu někde jinde. Také soupeř začal utkání ve velkém nasazení a útoky se střídaly na obou stranách.