Turistický oddíl mládeže Bobrosvišti

DSC05271Klubovna ve staré sokolovně – Tyršova 219, Velká Bíteš


Kdo jsme?
• Jsme turistický oddíl mládeže, spadající pod TJ Sokol Velká Bíteš s dlouholetou tradicí, který byl založen v dubnu roku 2005. My vedoucí jsme však čerpali zkušenosti již od svých dětských let, jako členové-později pomocní vedoucí, skautského oddílu.

Co děláme?
• Zaměřujeme se na pobyty v přírodě a tábornictví, snažíme se však naši celoroční pravidelnou činnost s dětmi a mládeží koncipovat všestranně.
• Snahou vedoucích je nenásilně vést děti a mládež k posilování tělesné zdatnosti, k otužování, psychické odolnosti, odvaze a samostatnosti, prohlubování všestranných znalostí, dovedností i správných návyků a to nejen pro vyhovění požadavkům společnosti, ale i pro praktickou potřebu života jedince.
• Dále pomáháme dětem a mládeži v rozvíjení různorodých forem odpočinku ve zdravém prostředí. Naším cílem je dovést mladé lidi k vhodnému a smysluplnému využívání volného času, aby přirozená touha mládí po originalitě, romantice, kráse a dobrodružství nebyla znehodnocována činy vycházejícími z bezradnosti a nudy.
• Pravidelně se setkáváme na schůzkách v naší klubovně v sokolovně.
• Dále podnikáme různorodé jednodenní a víkendové akce, a to především výlety za poznáním a za zábavou ... zejména výlety do přírody, na zajímavá kulturní místa (kulturní památky, vzdělávací akce) na sáňkovanou, přivítání jara, bruslení a nocování v klubovně plné her ... a co nás napadne.

Naše největší akce?
• Vyvrcholením naší celoroční činnosti je dvoutýdenní letní stanový tábor.

Kdo s námi může jet?
• Akce jsou volně přístupné pro veřejnost, omezeny kapacitou dané akce a předností registrovaných členů oddílu.

Jak se stát členem oddílu?
• Členem našeho oddílu se může stát každý od 6-ti do 17-ti let po vyplnění přihlášky a zaplacení ročního registračního příspěvku 300,- Kč.


Adresa:
TJ Sokol Velká Bíteš
Tyršova 219
Velká Bíteš 595 01

Web: http://bobrosvisti.sokolvelkabites.cz/

Kontakty:
Hlavní vedoucí: Bc. Luděk Tuček
Tel: 608 137 475; email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

 

 

FOTOGALERIE