Zpravodaj Město Velká Bíteš
Prosinec
2015 |
29
Tento ročník se mohl chválit opravdu krásnou podívanou zejména na finálová utkání,
kde mezi sebou o třetí místo zápolily týmy Buzerátoři a Frantíkovci a o první a druhé si
to rozdali Smajlíci s Pyjonýry. O vítězi rozhodla až zkrácená hra ve 3. setu (28:30, 25:23,
9. místo – Tullamore
Turnaj byl provázen sportovní bojovností, obětavými zákroky a hlavně dobrou náladou.
Den to byl náročný, ale dal i potěšující z povedených výher. Díky sponzorům, TJ Spartak
a obětavosti žen a dívek z Bíteše nikdo netrpěl hladem ani žízní a ještě si nějakou tu vý-
hru všechny týmy odvezly domů. Sponzory turnaje byly LABARA s.r.o., PBS a.s., Město
Velká Bíteš, Penzion U Raušů, Rytectví Mihal s.r.o., Sport bar Klíma, Potraviny Janda,
Květiny Drlíčková, Restaurace Na "103", Restaurace U Vrány, Restaurace „Naše bíteš-
ská“, manželé Macholovi a Ing. Jan Smolík. Další šanci poměřit v Bíteši své volejbalové
síly budou mít smíšené týmy na jaře, kdy se uskuteční 9. ročník turnaje o putovní pohár.
Petr Světlík za TJ Spartak
MĚSTO VELKÁ BÍTEŠ FANDÍ BÍTEŠSKÉMU HOKEJI
AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY BÍTEŠSKÉHO HOKEJE
Mistrovské utkání 17. 11. 2015
HC Spartak Uherský Brod – HC Spartak Velká Bíteš 1 : 0 (0:0);(0:0);(0:0) s.n. 1:0
Po hodech bývá půst. Po výborném předešlém utkání s Uherským Ostrohem bylo toto
utkání v Uherském Brodě pouhým odvarem minulého zápasu. Jen díky výborně chytají-
címu Alexovi skončilo utkání bez branek v základní části. I když je pravdou, že v závěru
třetí třetiny jsme si vytvořili určitý tlak a bylo otázkou času, kdy vstřelíme vítěznou branku,
ale zbytečnými vyloučeními jsme se o tuto možnost připravili a tak rozhodovala trestná
střílení, kde byli úspěšnější domácí. V tomto zápase chybělo z naší strany větší nasazení,
bojovnost a touha po vítězství oproti minulému utkání.
Mistrovské utkání 21.11.2015
HC Spartak Velká Bíteš – HHK Velké Meziříčí 6 : 2 (3:0);(0:1);(3:1)
Neporazitelnost na domácím stadionu pokračuje. Hosté z Velkého Meziříčí přijeli k to-
muto utkání nabuzeni dobrými výkony a výsledky z minulých zápasů a s podporou svých
příznivců pro vítězství. Domácí ale byli proti a tak utkání se hrálo od začátku ve velkém