Ředitelské tip

Kinematograf bratří Čadíků

čadíci foto_1Informační centrum a Klub kultury Vás srdečně zve na LETNÍ KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ, který se uskuteční od 17. do 20. července 2019 od 21.30 hodin (po setmění) na Masarykově náměstí ve Velké Bíteši.

Seznam promítaných filmů:

Bítešský gulášfest

2034Informační centrum a Klub kultury Vás srdečně zve na BÍTEŠSKÝ GULÁŠFEST A PREZENTACI MALÝCH REGIONÁLNÍCH PIVOVARŮ.

10. 8. 2019 od 11 hodin
Před kulturním domem, Vlkovská 482, Velká Bíteš

Radim Uzel

uzel fotoInformační centrum a Klub kultury Vás srdečně zve na TALK SHOW S RADIMEM UZLEM na téma „CESTY ZA ROMANTIKOU A EROTIKOU" (povídání o dlouholetých vztazích, sexualitě v druhé půlce života) s hostem italským zpěvákem ANDREA ANDREI.

8. října 2019 v 18 hodin
Kulturní dům, Vlkovská 482, Velká Bíteš

Hana Zagorová a Petr Rezek

zagorováInformační centrum a Klub kultury Vás srdečně zve na koncert HANY ZAGOROVÉ A PETRA REZKA, který se bude konat 19. listopadu 2019 od 19 hodin v Kulturním domě ve Velké Bíteši.

Na diváky čeká téměř dvou a půl hodinový koncert kde zazpívá Petr Rezek svoje největší hity, dále bude zpívat paní Zagorová hity svojí kariéry a během celého večera zazní duety Hanky a Petra. Celým večerem doprovází skupina Jiřího Dvořáka Boom!Band.

Janek Ledecký

JL Vánoční_turné_promo_webInformační centrum a Klub kultury Vás srdečně zve na VÁNOČNÍ KONCERT JANKA LEDECKÉHO, který se uskuteční 27. prosince 2019 od 19 hodin v kulturním domě ve Velké Bíteši.

Předprodej vstupenek na Informačním centru ve Velké Bíteši.