BRANKOVÉ HODY "PO HODECH"

13056HC Spartak Velká Bíteš – HC Lvi Břeclav z.s. 12 : 4

Sobota 22. září 2018

Soupeř přijel s jedenácti hráči v poli a dvěma brankaři. Nám také chyběli – druhý brankář Bartošek (nemocen), Bednář (závody na motorových člunech) a bratři Touškové (fotbalová sezóna). Trnka přijel později a tak jsme první třetinu hráli na čtyři beky s Grmanem v útoku. Druhou třetinu odstoupil Šidák A. (bolesti zad) a v útoku hrál Trnka, který si v poslední třetině vyměnil místo s Pernickým.

Utkání jsme začali ve velkém stylu a ve třetí minutě jsme vedli 2 : 0 po krásných kombinačních akcích, ve kterých jsme pokračovali i po obdržené brance. Při zakončování jsme dávali přednost kombinaci před střelbou a tak skóre nenarůstalo a třetina končí 3 :1. Na začátku druhé třetiny soupeř dokonce srovnává , ale ve stejné minutě se opět ujímáme vedení a následně odskakujeme o dvě branky. Hosté ještě dosahují kontaktního gólu, ale potom se prosazují pouze naši hráči a třetina končí 6 : 3. Ve třetí třetině máme převahu, ale hosté jsou také nebezpeční v protiútocích. Alexa se však rozchytal k dobrému výkonu a třetinu vyhráváme 3 : 0 a celé utkání končí vysoko 12 : 4.
Příští dva zápasy hrajeme venku. V pátek 28. 9. 2018 v 15:30 ve Vyškově se silnou Březinou (mladí hráči z Komety) a v neděli 30. 9. 2018 v Hodoníně (jeden z adeptů na celkového vítěze).

Ostatní výsledky: Boskovice – Uherský Brod 5 : 4, Rosice – Brumov-Bylnice 1 :3, Uherské Hradiště – Kroměříž 1 : 5, Blansko – Uherský Ostroh 2 : 7, Uničov – Velké Meziříčí 5 : 3, Hodonín – Březina 3 : 2 pp.

Doma sehrajeme utkání v sobotu 06. 10. 2018 v 17 hodin s HC Štika Rosice.

Přijďte podpořit naše mužstvo v sousedském derby.

Sestava: Alexa, Pernický- Grman, Rosendorf – Šidák A., Novák – Trnka
Štěpánek – Šidák M. – Grmela
Račický – Biolek – Florek
Michálek – Petrčka

Branky: 01:06 Rosendorf (Šidák M.,Grmela), 02:01 Račický (Florek), 08:52 Michálek (Petrčka, Novák), 22:46 Biolek, 26:53 Štěpánek (Šidák M., Grmela), 31:15 Grmela (Petrčka), 32:27 Grman (Pernický), 37:52 Florek (Grman), 38:54 Petrčka, 52:00 Rosendorf (Šidák M.) 56:03 Grman, 58:07 Michálek (Rosendorf)