PRVNÍ ZÁPAS V PLAY-OFF S UNIČOVEM JSME PROHRÁLI

13056HC Spartak Velká Bíteš - HC Uničov 2:7

Středa 28. února 2018

První zápas čtvrtfinále mezi Velkou Bíteší a HC Uničov nám nevyšel. Mimo Vojáčka a Petrčky jsme nastoupili v utkání v plné sestavě.
Zápas se pro nás od začátku nevyvíjel dobře. Při našem tlaku jsme obdrželi v 7. a 11. minutě branky, což hosty z Uničova uklidnilo. Velmi dobře bránili a my i největší příležitosti jsme nevyužili.

První třetina skončila 2:0, v druhé třetině jsme v 3. minutě střelili kontaktní branku a naše hra se zlepšila, ale vyrovnat se nám nepodařilo a hosté v 36. a 39. minutě skorovali. Po dvou třetinách jsme prohrávali 1:4 po našich hrubých chybách v naší obranné třetině.
Ve třetí třetině jsme ještě snížili na 5:2 a měli jsme několik příležitostí, ale opět po chybách jsme obdrželi další branky. Zápas skončil 2:7. Hosté se ukázali ve Velké Bíteši, jako velmi kvalitní mužstvo, které se opírá o několik ligových hráčů.
Bohužel naše hra nebyla taková jako bychom si představovali a Uničov zaslouženě zvítězil.
Obě branky našeho mužstva střelil Račický.

V sobotu 3. 3. 2018 v 17  hodin sehraje naše mužstvo další čtvrtfinálové utkání v Uničově.
Mužstvo se bude snažit zvítězit, aby mohlo v neděli ve Velké Bíteši sehrát rozhodující zápas o postup do semifinále.